• Dzień Babci i Dziadka w 2 a

• Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę, dlatego uczniowie z klasy 2a przygotowali występ specjalnie dla nich. Uroczystość Dnia Babci i Dziadka odbyła się 25 stycznia 2024r. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które z przejęciem recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły tango. Uczniowie włożyli wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę Babcie i dziadkowie otrzymali piękne upominki od wnucząt, a następnie razem uczestniczyli w słodkim poczęstunku. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Czas spędzony na zabawie minął bardzo szybko. To był dzień pełen wrażeń, wzruszeń i uśmiechów. Dziękujemy mamom, które pomogły w przygotowaniu poczęstunku.

• Dzień Babci i Dziadka

• " Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzeniawnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia"

Babcia i Dziadek to słowo, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre.

22 i 25 stycznia klasy Ia, Ic, IIb gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z tej okazji. Mili goście, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta

w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieciaki

pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi , następnie zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

• Bal karnawałowy 2024

• W piątek, 26 stycznia odbył się bal karnawałowy.

W zabawie brały udział dzieci z klas 1-3 oraz dzieci  z przedszkola miejskiego nr 8.

Konkursy i zabawy ruchowe cieszyły się dużym powodzeniem. Dekoracja sali przygotowana przez nauczycieli, różnorodność propozycji tańców, zabaw i utworów muzycznych sprawiła, że udało nam się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Wszyscy świetnie się bawili w rytmie znanych przebojów.