• Ciechocinek- RANCHO POD OLSZYNĄ

• Dania 11.09.2024r. uczniowie klas 1c,2c i 3b wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Ciechocinka. Zwiedzili Park Zdrojowy,Tężnie, podziwiali fontannę Grzybek i wiele ciekawych miejsc. Po interesującej przechadzce z przewodnikiem grupy ruszyły do RANCHA. Tam po upieczeniu kiełbasek na ognisku, każdy mógł przejechać się konno i postrzelać z wiatrówki. Po intensywnym dniu zmęczeni, ale bardzo zadowoleni uczniowie wrócili do domu.

• Wycieczka do Malinowego Grodu

• 04 września klasa3a i 2c wybrały się na wycieczkę do Malinowego Grodu.

Wycieczka okazała się niezapomnianą przygodą. Swoją podróż rozpoczęliśmy od zwiedzania Komnaty Tajemnic Harrego Pottera. Mielismy okazję przenieść się do Krainy Czarów niczym bohater, chyba wszystkim znanej powieści. Nazbieraliśmy tam mega dużo pozytywnej energii i spakowaliśmy ze sobą „Słoiki Mocy”.

Podczas wycieczki odbyły się warsztaty dla dzieci, w których wzmacnialiśmy poczucie własnej wartości i budowaliśmy pozytywne relację. Byliśmy także w Komnacie Pirata w Podwodnym Świecie, w którym rozmawialiśmy jacy jesteśmy fajni. Przy okazji mieliśmy możliwość pogłaskania kózek i nakarmienie ich marchewkami. Na koniec pofruwaliśmy na miotle i pozjeżdżaliśmy tyrolką.

Dzieci wróciły uśmiechnięte i zadowolone, pełne wrażeń i niezapomnianych przygód.

• ul. dr Antoniego Troczewskiego 2
          99-300 Kutno
        • Sekretariat czynny w godzinach:
          poniedziałek-czwartek: 07.30 - 15.30
          piątek: 07.30 - 15.00